6 years ago

Ora News - Krerët e shtetit në meshën e shenjtërimit, vlerësojnë Nënë Terezën

Ora News Lajme
Ora News Lajme
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Krerët më të lartë të shtetit shqiptar ndoqën sot në sheshin ?Shën Pjetri? meshën e shenjtërimit të Nënë Terezës.
Presidenti Bujar Nishani, kryeministri Edi Rama, kryeparlamentari Ilir Meta, shefi i opozitës Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha jo vetëm u bënë dëshmitarë të humanistes shqiptare por dhe vlerësuan lart figurën e Nënë Terezës si shembull për njerëzimin.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/kreret-e-shtetit-ne-meshen-e-shenjterimit-vleresojne-nene-terezen/

Browse more videos

Browse more videos