7 years ago

Sajmir Pirgu në TKOB, tenori me famë botërore koncert në 5 mars- Ora News- Lajmi i fundit-

Ora News Lajme
Ora News Lajme
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Në 5 mars në skenën e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit do të ngjitet tenori me famë botërore Saimir Pirgu për të prezantuar albumin ?Il mio canto?. Pirgu ka futur edhe Shqipërinë si pjesë e turit të tij botëror që pas Japonisë do të përfundojë në Nju Jork.

Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/kultura/sajmir-pirgu-ne-tkob-tenori-me-fame-boterore-koncert-ne-5-mars/

Browse more videos

Browse more videos