3 years ago

Vlorë/ Plagosje me thikë, autori largohet nga vendngjarja

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Një sherr banal në një lokal në rrugën Transballkanike në Vlorë ka përfunduar me plagosje me thikë.


Dyshohet se dy persona të moshuar kanë qenë duke konsumuar alkool, ndërsa mësohet se debati ka nisur prej disa kohësh për një tokë në fshatin Hoshtime të Vlorës.

Në pijë e sipër është qëlluar me thikë Muço Malaj 77-vjeç nga bashkëmoshatari i tij, 75-vjeç, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.

Vlorë/ Informacion paraprak

Rreth orës 10:30, në lagjen ?Kushtrimi? dyshohet se në një lokal është plagosur me mjet prerës shtetasi M.M., 77 vjeç, banues në Vlorë.

I dëmtuari është dërguar në Spitalin e Vlorës për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punohet për kapjen e tij.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#Plagosje#Vlore#TopChannel

Browse more videos

Browse more videos