Top News - Tensione në seance/ Rudina Hajdari bllokon foltoren

  • 3 years ago
Deputetja e opozitës së re Rudina Hajdari ka bllokuar foltoren e Kuvendit, duke e detyruar madje edhe kryeministrin Edi Rama të flasë nga vendi.
Hajdari duke përdorur tone të larta ka kërkuar seanca ku do votoheshin ndryshimet Kodit Zgjedhor të mbyllej, pasi sipas saj mos respektimi I fjalës së dhënë për hapjen e listave është një aktrim i turpshëm.


Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. ? Informohu i pari? , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#Tensione#RudinaHajdari#TopChannel

Recommended