Top Channel Albania

@dy4TXNUDSdWyS39
0:45
Berat/ Po korrte misër në parcelë me të atin. Bie në kontakt me korrentin, humb jetën 16-vjeçari
3 years ago
8:00
Dautaj: Jemi 10 persona në grevë urie, përfaqësojmë 900 naftëtarë - Shqipëria Live, 5 Shtator 2020
3 years ago
1:33
Top News - Përplasje fizike, ndërhyn Garda/ Gjiknuri dhe Valteri
3 years ago
1:20
Top News - Covid, 144 raste të reja/ 4 viktima në 24 orë, 214 të shtruar
3 years ago
26:24
Edicioni Informativ, 05 Tetor 2020, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
3 years ago
1:26
Top News - Tensione në seance/ Rudina Hajdari bllokon foltoren
3 years ago
1:09
Top News - Gratë dhe vajzat/ Viktima të abuzimeve online
3 years ago
2:38
Fëmijët: Performancë e jashtëzakonshme në Dream Team me gjyshërit “E Diell”, 4 Tetor 2020
3 years ago
2:19
Anulohet miqësorja me Armeninë/ Kombëtarja po përgatitet për deshje të rëndësishme
3 years ago
1:16
Te psikologu për të lënë duhanin/ Shtohen rastet kur duhanpirësit kërkojnë ndihmën e mjekut
3 years ago
1:03
Top News - Nobeli i mjekësisë/ Zbuluesve të virusit të Hepatitit C
3 years ago
1:36
Shqipëria me “Poet Lauerat”/ I përzgjedhuri do mbajë mandatin për dy vite
3 years ago
1:22
Top News - Deklaratat e Daçiç/ BE-të mos dëmtohet pajtimi
3 years ago
43:51
Ekskluzive/ Flet Shqiptari, ish-luftëtari i ISIS - Shqipëria Live, 5 Shtator 2020
3 years ago
1:03
Top News - Maqedoni e Veriut/ Qeveria vendos për kufijtë
3 years ago
1:09
Top News- Anijët kërkimore/ Turqia i tërheq nga Mesdheu
3 years ago
1:55
Biznesi: U lehtësuam nga taksat/ Prej një janarit nuk do paguajnë tatim fitimi dhe as TVSH
3 years ago
1:04
Top News- Rama para votimit/ 'PS nuk pranon asnjë shantazh'
3 years ago
1:01
PD, kundër ligjit të ri zgjedhor/ Basha: Me çdo formulë, ne do ta mundim Ramën
3 years ago
18:09
"Hell's Kitchen Albania" një sezon plotë flakë dhe tym - Shqipëria Live, 5 Shtator 2020
3 years ago
1:03
Top News- 24 ditë në vit/ Gjermani, punë nga shtëpia
3 years ago
16:57
Top Talk: Ilir Kulla reagon për fakenews e lëndëve toksike. As e mohon, as se pohon
3 years ago
1:42
Tenistja kampione nga Shkodra/ Gresi Bajri 14 vjec, fiton trofeun në turneun e Shkupit
3 years ago
1:47
Universiteti Bujqësor, s’ka studentë/ Rektori: Rrezikojnë mbylljen disa degë, s'ka regjistrime
3 years ago
1:26
Top News - Sondazhet në SHBA/ Trump 14 pikë pas Biden
3 years ago
1:20
Incidente në Parlament/ Halit Valteri i opozitës së re, sulmon socialistin Damian Gjiknuri
3 years ago
1:23
Top News - Ilaçi ‘mrekullibërës’/ Madagaskar, tani në version kapsule
3 years ago
1:29
Top News - SPAK, ‘tradhtia’ e kreut të OFL/ Me urgjencë në Berlin
3 years ago
1:17
Top News - Themeluesi i ‘Kenzo’/ Vdes pas komplikimeve nga covidi
3 years ago
2:06
Votohet reforma zgjedhore/ 21 deputetë të opozitës së re bashkuan votat me PS
3 years ago