5 years ago

Ora News - Fillon performanca, Ermal Meta mbush sheshin "Skënderbej"

Ora News Lajme
Ora News Lajme
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Ermal Meta ka filluar koncertin e tij në sheshin "Skënderbej" që është i mbushur plot nga publiku shqiptar.

Ai e ka nisur me këngët e tij italiane, por nuk dihet nëse do bëjë ndonjë interpretim të këngëve shqiptare.

I veshur me xhaketë gold dhe me këmishë, Ermali po dhuron emocione për shqiptarët.

Ndërkohë, mëngjesin e sotëm ishte në konferencë ku rrëfeu për jetën e tij personale dhe për këngët që do të sjellë në vazhdim. Ai tha se ka shkruajtur disa këngë shqip, por duhet t'i studiojë mirë për ti publikuar.

Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/fillon-performanca-ermal-meta-mbush-sheshin-skenderbej

Browse more videos

Browse more videos