4 years ago

Ora News - Turi në Alpe, Meta ngre dolli për popullin e Tropojës

Ora News Lajme
Ora News Lajme
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Në turin e gjatë në alpet e Shqipërisë dhe Kosovës, Presidenti Ilir Meta i shoqëruar edhe nga ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, kanë ngritur një dolli për popullin e Valbonës.

?Ambasadorit Minxhozi i kërkoj të marrë përgjegjësitë për këtë shëndet, për popullin e mrekullueshëm të Valbonës dhe Tropojës, që i mikpret të gjithë dhe është kaq i përkushtuar për të treguar këto bukuri të jashtëzakonshme të Bjeshkëve të Nemuna e Alpeve tona?, thotë Meta.

Ndërkohë, Presidenti është ngjitur edhe në majën e malit Jezerca, në lartësi 2696 m mbi nivelin e detit.

Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/turi-ne-alpe-meta-ngre-dolli-popullin-e-tropojes

Browse more videos

Browse more videos