5 years ago

Ora News - Thaçi: Shumë krenar për punën e shkëlqyer që po bëhet në Tiranë

Ora News Lajme
Ora News Lajme
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot në një takim zyrtar Presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i cili shoqërohej nga Ministri i Bujqësisë, Memli Krasniqi dhe Ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku.
Kryebashkiaku Veliaj i uroi fillimisht Presidentit Thaçi mirëseardhjen në Tiranë, ndërsa vlerësoi marrëdhëniet e shkëlqyera që ekzistojnë mes dy vendeve tona.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/thaci-shume-krenar-per-punen-e-shkelqyer-qe-po-behet-ne-tirane/

Browse more videos

Browse more videos