6 years ago

Ora News – Rama në Prishtinë pas vizitës në Beograd, drekë me Thaçin

Ora News Lajme
Ora News Lajme
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Vizitën në Kukës kryeministri Edi Rama e ka shfrytëzuar për një ndalesë edhe në Prishtinë.
Rama shfaqet në Kosovë pas akuzave të shumta të lëshuara në adresë të tij lidhur me vizitën e tij në Beograd.
Në Prishtinë, shefi i qeverisë është pritur nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe sëbashku kanë drekuar në restorantin?Swiss Diamond?.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/rama-ne-prishtine-pas-vizites-ne-beograd-dreke-me-thacin/

Browse more videos

Browse more videos