5 years ago

Valbona Selimllari mban premtimin, kercen vallen e Tropojes

RTV KLAN
RTV KLAN
Valbona Selimllari mban premtimin, kërcen vallen e Tropojës
Ajo na kishte premtuar të gjithëve se në finalen e madhe të ?Dance with me? do të kërcente vallen e Tropojës dhe ja ku e mbajti fjalën.
Valbona Selimllari e shoqëruar dhe na balerinat profesionistë të Tv Klan ka interpretuar plot nur dhe elegancë vallen e Tropojës. Valbona ka qenë një kërcimtare e vërtet dhe ka marrë duartrokitjet e shumta të publikut.

Browse more videos

Browse more videos