3 years ago

Soirée, Soni Malaj ndez atmosferën, kërcen vallen e Tropojës, 18 Dhjetor 2019, Pjesa 1

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Miqtë e Soirée kanë treguar eksperiencat e tyre lidhur me qytetin e tyre të lindjes, Tropojën. Madje është sqaruar edhe keqkuptimi dhe ngatërresa që bëhet mes valles së Rugovës dhe valles së Tropojës. Soni Malaj është çuar së bashku me koreografin Skënder Haklaj për ta kërcyer pikërisht vallen e Tropojës.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#Soirée #TopChannel

Browse more videos

Browse more videos