Ekskluzive/ Rrëfimi i Fjolla Morinës përpara gjyqtares: Fisnikun prej 3 muajsh e kam të dashur

  • 3 years ago
Zbardhet i plotë vendimi i gjyqtares së Kukësit, Merita Karaj, që urdhëroi në 22 shtator 2020 lirimin nga qelia të këngëtares Fjolla Morina, ndërsa sot liroi dhe të dashurin e saj, biznesmenin kosovar Fisnik Syla dhe shoferin Fitim Muji.