Report TV

@TXG8MkagApxY704
42 followers
0 following
34:33
Pa Gjurme- Shokohet nëna kur takon djalin në Itali: Ju lutem ma ktheni në shtëpi
3 years ago
1:11:17
Mbërrin në “Pa Gjurmë” adresa e Marsela Cakos/ Zbulohet martesa me marshallin italian
3 years ago
1:17
Report TV -Mbërrin në 'Pa Gjurmë' adresa e Marsela Cakos
3 years ago
2:15
Ekskluzive/ Rrëfimi i Fjolla Morinës përpara gjyqtares: Fisnikun prej 3 muajsh e kam të dashur
3 years ago
2:10
Report TV -Rikthehet 'Zani i Vlorës' në gjykatën e Korçës, kërkon përllogaritjen e ditëve të burgut!
3 years ago
1:09
Nis vëzhgimi i zogjve emigratorë në Parkun e Divjakës, mini-census për ndërgjegjësim të shpendëve
3 years ago
3:19
Qeveria harron sigurimin e jetës për efektivët! Sindikata e Policisë për Report Tv
3 years ago
1:13
Rreth 120 mësues mungojnë në ditë në shkollë! 80 për shkak të COVID, të tjerë për motive personale
3 years ago
4:31
Kryemadhi-Ramës: Ke frikë nga vota e lirë e shqiptarëve, do të jesh koleg qelie me bashkëpunëtorët
3 years ago
2:41
Report TV -Sot PD voton kandidatët për deputet në qarkun e Vlorës! Ndryshime në listën me 39 emra
3 years ago
2:21
Murrizi drejtuar PD-PS-LSI: Jeni vëllezër por opozita në Parlament ju hyri në mes!Ju prishëm pazaret
3 years ago
1:32
Votohet sot Kodi i ri Zgjedhor/ Basha: Do kontestojmë ndryshimet që shkelin ‘5 qershorin’
3 years ago
2:49
Report TV -Ndryshohet Kodi Zgjedhor me 97 vota pro, Hajdari sulmon kolegë
3 years ago
2:21
Publikohet ekstrakti i parë i listave zgjedhore të 25 Prill 2021/Të drejtë vote 3 milion e 608 mijë
3 years ago
5:04
Unë diktator? Rama: Propozuam Ilir Rusmajlin në krye të KQZ-së dhe PD e refuzoi! Imagjinoni Saliun..
3 years ago
5:51
Kush e mban “peng” Marsela Cakon në Iatli?/”Pa Gjurmë” mëson emrin e ri të 41-vjecares
3 years ago
8:01
Rama: Meta po kontakton trafikantët e OFL-së, ta harrojë që kjo gjuhë i shkon me PS-në
3 years ago
1:47
Gjashtë ndryshime për shkak të koronavirusit në Kombëtare, Dermaku dhe Laçi flasin për Ligën Kombeve
3 years ago
3:27
Valteri tenton t'i gjuajë Gjiknurit jashtë Kuvendit: Më kërcënoi, ky qen bir qeni s'më tremb dot!
3 years ago
1:35
Pezullimi i 22 policëve në Vlorë, shkak parcela me 6700 rrënjë kanabis! Bashkëpunonin me punëtorët
3 years ago
35:41
Fjala e plotë, Rama: Propozuam Ilir Rusmajlin në krye të KQZ-së dhe PD e refuzoi! Meta me trafikantë
3 years ago
8:03
Rama-opozitës në Kuvend: Unë ju thyej kocat me gjuhën time, ju thyeni themelin e bashkëjetesës
3 years ago
3:28
Alimadhi deklaron votën kundër ndryshimeve në Kod Zgjedhor: Shkel interesat kombëtare
3 years ago
18:43
Rama: Ulëm pragun se kështu donte opozita! Meta, një njeri që nuk u ngop duke ngatërruar dynjanë
3 years ago
6:41
Report TV - Valteri: Kodi i sotëm pazar i pisët mes PS dhe PD, ata mbijetojnë me njëri-tjetrin
3 years ago
3:25
Zhduken 3 të rinj në Malësi të Madhe, babai i Klement Pepajt akuza: Dyshoj se e ka vrarë kushëriri
3 years ago
10:23
Report TV - Spiropali Hajdarit: Sa më fort të bërtasësh aq më pak dëgjohesh! Duhet të votojmë
3 years ago
6:12
Zhduken 3 të rinj në Malësi të Madhe, babai i Klement Pepajt: Dyshoj se e ka vrarë kushëriri
3 years ago
1:32
Plazh në tetor/ Turistët nga Ukraina e Bjellorusia zgjedhin Vlorën: Na pëlqen, nuk kemi ftohtë
3 years ago
1:48
Report TV -Publikohet lista e parë e zgjedhjeve të 25 prillit 2021! Të drejtë vote 3.608.003 shtetas
3 years ago