4 years ago

Report TV - Aksident në Vlorë/ Biçikleta përplaset nga një automjet, rëndë drejtuesi i saj

Report TV
Report TV
Një aksident ka ndodhur në rrugën transballkanike në Vlorë ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Ai po lëvizte me biçikletë në momentin kur u përplas nga një automjet.

Mësohet se personi i plagosur është dërguar me urgjencë drejt spitalit rajonal të qytetit të Vlorës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Browse more videos

Browse more videos