Edicioni informativ - 05 tetor 2020 - Ora 16:00 - RTV Ora

  • 3 years ago
#oranews #rtvora #news #albanianews #lajme #lajmeshqip #lajmedite

Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit.

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Recommended