Ora News Emisione

@eup6jlBEdQjbYVi
1:16:19
Ora Sport - Reja surprizon me listen e grumbullimit ne kombetare
3 years ago
1:40:28
Shtypi i ditës dhe telefonatat në studio me Klodi Karaj (05/10/2020)
3 years ago
3:33
Monika Kryemadhi në deklaratë - 05 tetor 2020
3 years ago
26:34
"Më uroi i gjithë pallati", Mariza Ikonomi tregon si e fejuan me moderatorin shqiptar
3 years ago
36:39
Edicioni informativ - 05 tetor 2020 - Ora 16:00 - RTV Ora
3 years ago
10:23
Ora News - Padrejtësi online? Tani mund të ankoheni tek Aleanca për Median Etike
3 years ago
0:09
Perplasja Halit Valteri - Damian Gjiknuri
3 years ago
0:22
Edicioni informativ - 05 tetor 2020 - Ora 12:00 - RTV Ora
3 years ago
1:34:18
U paralajmërua dje nga Rama, a do të kalojë sot në Parlament Kodi i ri Zgjedhor?
3 years ago
20:42
Nga shenjat më me fat dhe deri te kujdesi që duhet të tregojmë, ja çfarë ka rezervuar muaji tetor
3 years ago
3:37
Perplasja Halit Valteri - Damian Gjiknuri
3 years ago
1:41
Perplasja Halit Valteri - Damian Gjiknuri
3 years ago
24:20
Ilir Demalia: Rama e ka bërë baltë, opozita nëse do ndryshimin qoftë "për jetë a vdekje" le ta bëjnë
3 years ago
18:09
Ditë e Re - Luan Baçi: Socialistët nuk e hanë më që Rama nga ujk është kthyer në dele
3 years ago
23:11
Edicioni informativ - 05 tetor 2020 - Ora 09:00 – Ora News
3 years ago
23:29
Ditë e Re - Pianistja shqiptare tregon si jetohet në Texas me Covid-19
3 years ago
49:57
WHY NOT - Dj Sardi & Marko, dhe Sardi Strugaj (SEZONI 4)
3 years ago
1:01
RTV Ora - Dy Botë theu përsëri rekordet e shikueshmërisë
3 years ago
0:25
Edicioni informativ - 04 tetor 2020 - Ora 09:00 – Ora News
3 years ago
17:40
Ora News- Situata e pandemisë në Kosovë, Zekaj: Qeveria Hoti mungesë vëmendje ndaj bluzave të bardha
3 years ago
23:54
Agim Baçi: Rama ndihmoi Vuçiç të ndryshonte statusin, nuk flet më për krime por territore
3 years ago
58:39
Edicioni informativ - 03 tetor 2020 - Ora 11:00 – Ora News
3 years ago
26:37
Edicioni informativ - 03 tetor 2020 - Ora 12:00 - RTV Ora
3 years ago
1:32
Glamour Zone -Merret me punë të pista në El Salvador? Blero, zbulon sekretet e jetës së yllit latin
3 years ago
22:08
Glamour Zone nga Ester Bylyku: Neritan Liçaj : Ju rrëfej jetën time pas prishjes së teatrit
3 years ago
29:18
Glamour Zone nga Ester Bylyku: Blero shfaqet i penduar pas sherrit te bujshem me Noizy
3 years ago
17:19
Shqipëri–Kosovë, Podgorica: Të analizohen marrëveshjet e mëparshme pastaj të firmosen të reja
3 years ago
16:20
Ditë e Re - Drilon Xhepollari: Tirana zhgënjeu pritshmërit, shorti i Champions rezervon sfida “big”
3 years ago
22:47
RTV Ora - Buxhuku: Ka ardhur koha që marrëveshjet që nënshkruhen të zbatohen
3 years ago
1:58:05
"2Botë" - Puntata 3 - Dritan Brama dhe Françeska Jaçe "e tundin" me të pathënat e tyre
3 years ago