Ora Sport - Reja surprizon me listen e grumbullimit ne kombetare

  • 3 years ago
#rtvora #rtvoranewsDrejtuar nga :Albana Bejko
Te ftuar: Koco Kokedhima, Sherif Kallaku, Taulant Stermasi, Sajmir Patushi, Altin Sulce, Bashkim Tufa


Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Recommended