Barmeni shqiptar tregon si te pergatisni ne shtepi kokteilin Frozen Margarita

  • 3 years ago
#AromëDreke #TvKlan | Chef-i i kuzhinës, Arvin Kita do t?ju vijë në ndihmë të gjitha amvisave jo vetëm me receta, por edhe me ide të reja se si të gatuajnë ushqime të shijshme dhe të ushqyeshme. Nga e hëna në të shtunë në orën 11:00 me gatime tradicionale dhe moderne.

SUBSCRIBE to ?RTV KLAN? on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t?i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

Recommended