2 years ago

Stop - Ilir Meta e Monika Kryemadhi ne “Dance with me”! (10 Shtator 2020)

RTV KLAN
RTV KLAN
#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj.

Deklarata e ministres së arsimit Besa Shahinit, se do të lerë qeverinë e Shqipërinë, është shndërruar në objekt memesh. Në një të tillë, thuhet, se malli, që blihet, nuk, kthehet.Monika Kryemadhi deklaroi mbrëmë, se Edi Rama do të mbetet vetëm dhe nuk do ta marrë në program as Vera Grabocka e Alketa Vejsiu.Por ?Stop? zbulon, se cifti Meta-Kryemadhi mund të jenë konkurentët më të rinj në spektaklin ?Dance ëith me?.

SUBSCRIBE to ?RTV KLAN? on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t?i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

Browse more videos

Browse more videos