3 years ago

Vajza refuzon te jete ne kujdestarine e nenes se saj, kerkon qe...

RTV KLAN
RTV KLAN
Një vajzë 16-vjeçare së bashku me gjyshen e saj, Vangjeli Kondakçiu rrëfyen në programin ?Historia ime?, në TV Klan historinë e tyre të vështirë. Në vitin 2015, babai i saj u nda nga jeta dhe pas një viti nëna e saj u zhvendos në shtëpinë e prindërve të vet. Vajza jeton me gjyshen, nuk dëshiron të jetë në kujdestarinë e të ëmës, pasi nuk ka një marrëdhënie të mirë me të. Ajo dëshiron që kujdestaria e saj, t?i kalojë dajos së babait. Ai person është kujdesur shumë për babain e saj, mamanë, por edhe për të. Ai dhe familja e tij i kanë qëndruar shumë afër dhe ajo ndihet e sigurt me ta.
#HistoriaIme Programi vjen nën drejtimin e Mirela Milorit, gazetares së njohur që na ka përcjellë informacione mbrëmjeve tona përgjatë 20 viteve, dhe rikthehet në #TvKlan, si moderatore dhe bashkëautore e këtij emisioni. #MirelaMilori

SUBSCRIBE to ?RTV KLAN? on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t?i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

Browse more videos

Browse more videos