4 years ago

Report TV -Kamioni del nga rruga dhe përfundon në det në Sarandë

Report TV
Report TV
SARANDE-Një kamion me inerte ka dalë nga rruga te Kanali i Çukës duke përfunduar në buzë të detit. Drejtuesi i mjetit nuk është lënduar, ndërsa shkak ka qenë manovra e gabuar dhe shpejtësia. Report Tv sjell pamjet e kamionit që doli nga rruga në Sarandë.

Browse more videos

Browse more videos