4 years ago

Makina përmbyset duke dalë nga rruga dhe këput dy shtylla, disa zona pa energji elektrike

Report TV
Report TV
Një aksident rrugor ka ndodhur pas mesnatës së djeshme në aksin rrgor Fushë-Krujë-Milot, ku një automjet tip mercedes benz me targe DR 1559 ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Nga përplasja e automjetit janë rrëzuar dy shtylla.

Si pasojë e rrëzimit të tyre një pjesë e zonës ka mbetur pa energji elektrike.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Browse more videos

Browse more videos