5 years ago

Report Tv - Ermal Meta koncert për herë të parë në Shqipëri, ndez skenën në sheshin 'Skënderbej'

Report TV
Report TV
Qershori ka nisur me një super koncert në Sheshin ?Skënderbej. Këngëtari i famshëm shqiptar Ermal Meta erdhi mbrëmjen e kësaj të shtune me një koncert për të gjithë adhuruesit e tij të cilët kishin mbushur sheshin. Fillimisht ishin Marsela Çibukaj, Vitmar Basha dhe Eugent Bushpepa që ndezën skenën duke kënduar disa prej hiteve të tyre dhe më pas e gjithë skena iu la fituesit të Sanremos, Ermal Meta që solli një eksperiencë të paharrueshme.

Browse more videos

Browse more videos