Wake Up/ Olsi Bylyku: Të dashurës i iku truri nga modelja në klip. Ja çfarë më tha…

  • 4 years ago
Mëngjesin e sotëm në ?Wake Up?, aktori i humorit u ndal edhe marrëdhënien e tij me të dashurën Egli: ?Egli ma ka zbukuruar shumë jetën. Aktualisht nuk bashkëjetojmë, por herë pas here qëndrojmë tek shtëpia ime"- tha aktori i humorit. I pyetur nëse e dashura e tij është xheloze, Olsi rrëfeu: ?Jemi zënë shumë gjatë xhirimeve të klipit të ri ?Diablo? i cili pritet të dalë këtë javë. Kisha një modele, ishte shumë e bukur dhe protagonistja e klipit. Me të kisha një kërcim dhe Eglit i iku truri që nuk e prekja. I thashë: "Po thuaj mi gocë se e prek unë gjithë ditën"?pastaj u pendua se në dublën e radhës me tha qetësohu pak, mos e prek aq shumë"

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#WakeUp#TopChannel