Ora News - Pallati me Shigjeta, "Wall Street i votës". Si voton tregon rezultatin e 25 qershorit

  • 7 years ago
Subscribe në Ora News këtu
A e dinit se Pallati me Shigjeta është përcaktues i votës? Nuk janë të paktë ata që në politikë e njohin këtë karakteristikë. Sot e zbuloi Pandeli Majko, socialisti i vjetër, sërish kandidat për deputet në zgjedhjet e 25 qershorit.
Së bashku me kryeministrin Edi Rama, Erion Veliaj, Saimir Tahirin ishin sot në njësinë nr 5 të Tiranës për një kafe mëngjesi me qytetarë të kësaj njësie dhe në bisedë e sipër Majko zbulon : "Pallati me Shigjeta ka pasur dhe një karakteristike. Si voton Pallati me Shigjeta del rezultati i zgjedhjeve"
Për më shumë lexoni në:
http://www.oranews.tv/vendi/pallati-me-shigjeta-wall-street-i-votes-si-voton-tregon-rezultatin-e-25-qershorit/

Recommended