Після указів Трампа привабливість США для мандрівників падає

  • 7 years ago
Жорстка імміграційна політика Дональда Трампа вже вплинула на кількість людей, що подорожують до США. За даними аналітичної компанії ForwardKeys, з часу ухвалення антиімміграційних указів бронювання до США зменшилися на 6.5%.

Travel to the USA suffers 6.5% Trump slump https://t.co/p3DkhQDwfh pic.twitter.com/86K8BvzYqj— ForwardKeys (@ForwardKeys) February 8, 2017


При тому, що до цього рішення тенденція була протилежною: Сполучені Штати обрали своїм пунктом призначення на 3% більше людей, ніж за аналогічний період попереднього року. Світовий туризм з кожним роком набирає обертів, а США – друга після Франції країна, куди їде найбільше мандрівників.

Tourism recorded 3.9 per cent growth in 2016 – UN World Tourism Organisation – WORLD NEWS – https://t.co/n9zZ2fR685 pic.twitter.com/zF3Zl6QvPD— ReadTru Africa News (@ReadTruAfrica) January 29, 2017


“Майже півтора мільярди людей щороку вирушають у подорож і ця цифра щороку зростає на 5%. Чому? Бо вартість подорожі сьогодні на третину менша, ніж була 10 років тому. Чому? Бо є значно більше бюджетних авіаперевізників, бо конкуренція між готелями значно жорсткіша, бо зараз є такі речі як Airbnb та Booking, бо, зрештою, зараз значно легше порівняти ціни і вибрати кращий варіант”, – пояснює Себастьян Базен, керівник AccorHotels, найбільшого оператора готелів у світі.

Падіння кількості бронювань спостерігається не лише з тих країн, чиїм громадянам заборонено в‘їзд на територію США (бронювання впали на 80%), але й з країн Близького Сходу ( на 37%), з Азії (на 14%), та із Західної Європи ( на 13.6%)

Recommended