У Колумбії палять шини

  • 7 years ago
Підпаленими шинами закінчилася мирна акція протесту у Колумбії, – так мітингувальники перекрили дорогу і заблокували доступ до порту, який вважається одним із найважливіших у країні. За повідомленнями місцевих медіа, внаслідок сутичок між активістами та поліцією загинула одна людина і понад 10 отримали поранення, ще близько 40 учасників протесту заарештовано.

#Colombia: Brutal police crackdown on protesters in #Buenaventura yesterday. #ParoCivicoBUENAVENTURA pic.twitter.com/vTxtVxLng2— ubique (@PersonalEscrito) 21 mai 2017

“Дуже сумно бачити мешканців Буенавентури у такому стані. Люди побиті, все навколо зруйновано... Тепер нам треба оговтатися від цієї трагедії, пройти через минуле, але ж це була просто мирна демонстрація, яка завершилася так трагічно”, – розповідає мешканка Буенавентури.

Протестувальники вимагали більше соціальних інвестицій у місто, яке перебуває за межею бідності і потерпає від кримінальної ситуації. Багато мешканців Буенавентури не мають доступу до водопостачання та інших елементарних зручностей.