Понад 1 млн підписів під петицією з вимогою не допустити візиту Трампа до Великої Британії

  • 7 years ago
Кількість підписів під петицією з вимогою скасування державного візиту президента США Дональда Трампа до Великої Британії перевищила 1 млн.

Ще жодного разу в історії британської монархії схожий на цей документ не набирав таку кількість голосів настільки швидко. Адже він з‘явився в інтернеті лише добу тому.

Британські парламентарі були змушені у понеділок поставити на порядок денний питання візиту Трампа й зустрічі із королевою.

Борис Джонсон, очільник МЗС королівства:
“Це, звичайно, дуже спірна політика, яка викликає занепокоєння. Ще раз наголошую на тому, що наш уряд не керуватиметься такими речами. Дозвольте нагадати вам про важливість союзу між нашою країною та Сполученими Штатами.”“

Емілі Торнберрі, тіньовий міністр закордонних справ, у свою чергу зазначила:
“Коли йдеться про права людини, права жінок... Коли йдеться про тортури і ставлення до меншин, то тут президент Трамп рухається у небезпечному напрямку. Коли таке трапляється, то нам потрібен прем‘єр, здатний сказати йому “Стоп, зупинися!”, а не такий, який простягає руку і тихенько допомагає йому. “

Депутат-лейборист Денніс Скіннер:
“Давайте зробимо гідну справу — не допустимо цього візиту. Ця людина (Трамп) не підходить під роль Нельсона Мандели.”

Запрошення відвідати Велику Британію передала Трампу прем‘єр-міністр Тереза Мей під час зустрічі із 45-м президентом США у Вашингтоні наприкінці минулого тижня.

Recommended