Університет Трампа: Дональд Трамп виплатить колишнім студентам 25 млн доларів

  • 8 years ago
Новообраний президент США Дональд Трамп виплатить 25 млн доларів з метою врегулювання судової справи. Позивачами виступили колишні студенти Університету Трампа, який припинив своє існування у 2010 році. Вони стверджують, що стали жертвами обману: заплатили купу грошей за так зване навчання, під час якого мали, але не опанували таємниці успішного інвестування.

Студенти вимагали компенсації обсягом 35 тисяч доларів кожному.

Адвокат Трампа Деніел Петроселлі:
“Наше рішення укласти мирову угоду викликане передовсім тим, що ані новообраний президент Трамп, ані Університет Трампа не відчувають за собою вини і не несуть відповідальності у цій справі. Жодного судового рішення ухвалено не було”.

Адвокат позивачів Джейсон Фордж:
“Зараховані до цього закладу студенти, які прагнуть повернути свої гроші, отримають щонайменше половину витрачених коштів, якщо не усю суму цілком. Тому ми задоволені результатом.”

Судовий розгляд справи мав початися 28 листопада.

У лютому Дональд Трамп повідомив на своїй сторінці у мережі Twitter, що міг би мирно вирішити цю справу, однак не піде на це із принципу. Однак перемога на президентських виборах, як виглядає, змусила мільярдера переглянути свою позицію.

Trump University has a 98% approval rating. I could have settled but won't out of principle!— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 29 février 2016

Recommended