Wanted

@wanted
1:27
Kujdes nga gabimet në rrugë! Përveç droneve dhe makinave inteligjente, shoferët vëzhgohen dhe nga...
last year
0:22
Cfare po ndodh me Instagramin e tij? Reagon Luiz Ejlli
last year
0:09
Olta Gixhari nuk fshihet më, shfaqet me Dorin në veturë luksoze
last year
0:27
Publikohen audiot, Zhaklina Lekatari “kërcënon” psikologen që e kritikoi: Më thuaj vendin ku punon...
last year
0:45
Pamje te frikshme nga Rusia, shperthen vullkani Sivelich
last year
2:20
E frikshme, forcat ruse sulmojnë me breshëri plumbash makinën e gazetarëve të Sky News në Kiev
2 years ago
1:13
Ja lëvizjet e raketës ruse mbi Kharkiv, momenti i frikshëm kur godet zyrën qeveritare
2 years ago
0:42
Momenti kur bien bombat pranë ndërtesave të banuara në Kharkiv
2 years ago
0:15
Dalin pamjet nga takimi mes Ukrainës e Rusisë, a do të arrihet marrëveshja për paqen?
2 years ago
0:27
Video, momenti kur raketa ruse shpërthen bllokun e apartamenteve në Kiev, gjithçka bëhet shkrumb e hi
2 years ago
2:30
VIDEO/ Panik dhe frikë! Banorët e Kievit ikin nga kryeqyteti ukrainas pas sulmeve me raketa
2 years ago
0:14
Trageti gjigant merr flakë në mes të detit
2 years ago
1:15
Paralajmërimi i ministrit britanik: Nëse Putin jep urdhër për pak minuta bombardohet Ukraina
2 years ago
1:03
Burg për ish-ministrin Saimir Tahiri, reagon për herë të parë Rama
2 years ago
0:35
Spanish police sing to families during coronavirus lockdown in Mallorca
4 years ago
0:38
Shkozet_ Shembet me shpërthim godina 4 katëshe
4 years ago
1:53
Rama_ Shtëpi e kujdestare për Alesion që shpëtoi pasi u hodh nga kati i 5!
4 years ago
1:29
'Un caffe'...Rama porosit në lokalin italian, kamarieri i del nga Elbasani: Ou shqiptar
4 years ago
1:08
E gjithë ndërtesa shkundet, kamerat e sigurisë fiksuan tërmetin e fortë në Durrës
4 years ago
0:53
Nis nesër viti i ri shkollor, policia rrugore masa. Apeli: Siguroni fëmijët, nuk tolerojmë!
5 years ago
0:48
PD publikon audiopergjimin për Artan Lamen: Duhet të ishe në burg
5 years ago
0:15
Qytetarët e raportojnë në Polici, kapet shoferi i rrezikshëm në Tiranë, përplasi edhe patrullën
5 years ago
0:46
Rrahja
5 years ago
0:23
Qeni "fundos" shqiptarin në Greqi, ja momenti kur i shqyen sediljen e makinës dhe zbulon drogën
5 years ago
2:45
Rama nxjerr videon dhe jep lajmin e mirë për banorët e fshatit Flloq në Korçë
5 years ago
0:38
Rudina Hajdari habit me deklaraten e saj: Do përcajmë të gjithë Shqipërinë
5 years ago
0:13
“As termometër nuk keni?”, Vokshi nxjerr videon: Ja ç’ndodh në spitalet shqiptare
5 years ago
0:40
Nuk respektojnë këmbësorët, gjobiten brenda 48 orësh 67 shoferë në Tiranë
5 years ago
0:36
Video e pabesueshme, foshnja 18 muajshe i jep për të ngrënë nënës teksa ushqehet me gji
5 years ago
2:45
“Një gjë s’e pranoj dot”, Rama nxjerr videon dhe iu përgjigjet kritikëve
5 years ago