"Herkes İhanetinin Bedelini Ödeyecek!" - Hudutsuz Sevda 22. Bölüm (İLK SAHNE)

  • 4 ay önce
"Herkes İhanetinin Bedelini Ödeyecek!" - Hudutsuz Sevda 22. Bölüm (İLK SAHNE)

(29 Şubat 2024)

Hudutsuz Sevda Her Perşembe 20.00'de NOW'da!

Halil İbrahim hayatında ilk defa kaybetmekten korktuğu bir şey ile yüzleştiğini itiraf eder. Zeynep her ne kadar Halil İbrahim’e kavuşmuş olsa da kendisinin olana göz dikenin karşısında daha fazla sessiz kalmaz. Babalar sonunda oğullarının tadlarını annelerin de yardımı ile kaçırmayı başarır. En yıkılmaz denilen ittifaklar bile elbet bir yerden çatlak verir. Rızvan’ın tüm tehditlerine rağmen başını dik tutan Fikret, kimsenin beklemediği hamleyi yapar. Kazandık sananların heveslerini kursağında bırakır. Ne demişler ava giden avlanır… Halil İbrahim’in herkesten sakladığı gizli bir silahı mı vardır?

Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim, (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep’in (Miray Daner) çıkması ile tamamen değişecektir.

Oyuncular: Miray Daner, Deniz Can Aktaş, Esra Dermancıoğlu, Mesut Akusta, Hülya Şen, Burak Sevinç, Özgür Emre Yıldırım, Emre Bulut, Haydar Şişman.

TÜR: DRAM
YAPIM ŞİRKETİ: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: MURAT ÖZTÜRK
SENARYO: BAHADIR ÖZDENER