MAÇ ÖZETİ| Fenerbahçe- Konyaspor maç özeti! Fenerbahçe- Konyaspor maçı kaç kaç bitti, golleri kim attı? FB- Konyaspor maç özeti izle!
  • geçen yıl
Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle ara verilen Süper Lig, Fenerbahçe-Konyaspor maçıyla açıldı. Sarı-Lacivertliler, taraftarı önünde Konyaspor'u 4-0'lık skorla mağlup etti. Futbolseverler ise Fenerbahçe- Konyaspor maç özeti! Fenerbahçe- Konyaspor maçı kaç kaç bitti, golleri kim attı? FB- Konyaspor maç özeti izle! araması yapıyor.
Kahmanmaraş'ta meydana gelen ve 10 ilimizde yıkıcı etkilere sebep olan deprem felaketinin ardından Süper Lig, Fenerbahçe- Konyaspor maçıyla başladı. 23. hafta maçı için takımlar Kadıköy'de kozlarını paylaştı. Sarı-Lacivertliler rahat bir oyunla 4-0'lık galibiyeti aldı. Arama motorlarında ise Fenerbahçe- Konyaspor maç özeti! Fenerbahçe- Konyaspor maçı kaç kaç bitti, golleri kim attı? FB- Konyaspor maç özeti izle! araması yapıldı.FENERBAHÇE- KONYASPOR MAÇ ÖZETİ!Fenerbahçe- Konyaspor maçının özetini izlemek için Bein Sports sitesini ziyaret edebilirsiniz.Fenerbahçe, 13'te Valencia'nın penaltı golüyle öne geçti. Haber

hbrlr1.com/cwywdllikckckl
Önerilen