Milli Takım teknik direktörü kim oldu? Son dakika: A Milli Takımı yeni teknik direktörü belli oldu! Milli Takım'ın teknik direktörü kim?

  • 3 yıl önce
6-1'lik Hollanda yenilgisi sonrası TFF'nin yaptığı açıklamayla görevinden ayrılan Şenol Güneş'in yerine Milli Takım'ın teknik direktörlüğüne kimin geleceği merak edilen konu oldu. Peki, Milli Takım teknik direktörü kim oldu? A Milli Takımı yeni teknik direktörü belli oldu! Milli Takım'ın teknik direktörü kim?
TFF'nin yaptığı açıklamayla birlikte Şenol Güneş ile yolların ayrılmasından sonra Milli Takım teknik direktörlük koltuğuna kimin geçeceği araştırılmaya başlandı. Konu ile ilgili internette vatandaşlar en çok "Milli Takım teknik direktörü kim oldu? A Milli Takımı yeni teknik direktörü belli oldu mu? Milli Takım'ın teknik direktörü kim? Milli takım teknik direktörü kim oldu? MİLLİ TAKIM TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLDU?TFF'nin Şenol Güneş kararı sonrası 2019-2020 sezonunda Başakşehir'e tarihinin ilk şampiyonluğuna taşıyan Okan Buruk ile de anlaşılamamasının ardından Stefan Kuntz ile büyük oranda anlaşıldı. Haber

https://www.haberler.com/milli-takim-teknik-direktoru-kim-oldu-son-dakika-14387734-haberi/

Önerilen