A Milli Takım teknik direktörü kim olacak? Milli Takım teknik direktör adayları kimler? Şenol Güneş'in yerine kim gelecek?

  • 3 yıl önce
TFF'nin yaptığı açıklama ile A Milli Takım teknik direktörlüğü görevinden ayrılan Şenol Güneş'in yerine kimin geçeceği en çok merak edilen konular arasında yer almakta. Peki, A Milli Takım teknik direktörü kim olacak? Milli Takım teknik direktör adayları kimler? Şenol Güneş'in yerine kim gelecek? Milli Takım teknik direktörü kim olacak? Milli Takım teknik direktörü adayları kimdir?
Hollanda yenilgisi sonrası yoğun eleştirilere maruz kalan Şenol Güneş, yaptığı açıklamalar ile gündeme oturmuştu. 10 Eylül günü yapılan açıklamayla Milli Takım teknik direktörlüğünden ayrılan Şenol Güneş'in yerine kimin geçeceği en çok merak edilen konular arasında yer almakta. Konuyla alakalı internette en çok "A Milli Takım teknik direktörü kim olacak? A Milli Takım teknik direktör adayları kimler? Şenol Güneş'in yerine kim gelecek? Milli Takım teknik direktörü kim olacak? Milli Takım teknik direktörü adayları kimdir?" soruları merak ediliyor. Haber

https://www.haberler.com/a-milli-takim-teknik-direktoru-kim-olacak-a-14387479-haberi/

Önerilen