Max Meyer kimdir? Fenerbahçe'nin yeni transferi Max Meyer kaç yaşında, nereli, hangi mevkide oynuyor? Max Meyer'in boyu kaç?

  • 3 yıl önce
Transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kala Fenerbahçe ardı ardına transfer bombalarını patlatıyor. Sarı-Lacivertliler son olarak Alman oyuncu Max Meyer'i İstanbul'a getirdi. Peki, Max Meyer kimdir? Fenerbahçe'nin yeni transferi Max Meyer kaç yaşında, nereli, hangi mevkide oynuyor? Max Meyer'in boyu kaç?
Max Meyer'in Fenerbahçe için İstanbul'a gelmesinin ardından vatandaşlar tarafından en çok araştırılan isimler arasında yer almakta. Vatandaşlar internette en çok "Max Meyer kimdir? Fenerbahçe'nin yeni transferi Max Meyer kaç yaşında, nereli, hangi mevkide oynuyor? Max Meyer'in boyu kaç?" sorularını aratmakta. Max Meyer ile ilgili detayları haberimizden bulabilirsiniz.MAX MEYER KİMDİR?Maximilian Max Meyer 18 Eylül 1995'de , Oberhausen, Almanya'da doğmuştur. Alman futbolcu, Crystal Palace'dan Fenerbahçe'ye transfer olmak için İstanbul'a gelmiştir. Ayrıca Almanya millî futbol takımında da oynamaktadır. Genellikle Ofansif orta saha pozisyonunda görev yapmaktadır. Haber

https://www.haberler.com/max-meyer-kimdir-fenerbahce-nin-yeni-transferi-14369969-haberi/

Önerilen