2 years ago

Top News - Covid, 147 raste të reja/ 2 viktima në 24 orë, 199 të shtruar

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Situata e pandemise ne vendin tone vijon te jete e renduar, ku ne 24 oret e fundit raportohet nga ministria e Shendetësise se jane konfirmuar 147 raste te reja, si rezultat i 830 testimeve te kryera per persona te dyshuar per covid 19. Nderkaq Tirana vijion te mbetet nje vater e nxehte duke pasur edhe numrin me te madh te rasteve. Po ashtu edhe keto 24 ore jane raportuar 2 humbje duke e cuar numrin total te viktimave ne 321.

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. ? Informohu i pari? , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#TopNews#TopChannel

Browse more videos

Browse more videos