3 years ago

Vlorë, pylli përfshihet nga flakët/ Shkrumbohen pishat shumëvjeçare, në rrezik disa banesa

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Një zjarr ka rënë në fshatin e Poros në Vlorë.


Për Top Channel bëhet e ditur se flakët kanë nisur 30 minuta më parë duke shkrumbuar pisha shumëvjeçare. Po kështu janë vënë në rrezik disa banesa.

Aktualisht në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse, që po përpiqen të normalizojnë situatën.

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#Vlorë#Zjarri#TopChannel

Browse more videos

Browse more videos