0:13 Meridianbet Cup - Turnir u stonom tenisu
3:45 Vlade Divac o odlasku iz Sacramento Kings-a
4:19 KK Partizan počeo pripreme
5:02 Poznat dug KK Crvene Zvezde
5:42 Odjava

Početak godine doneo je jednu lepu i važnu vest za srpski sport - stonoteniseri Srbije izborili su plasman na Olimpijske igre u Tokiju 2021!
Naši borci su odigrali herojski protiv Hong Konga i pobedom od 3:2 obezbedili učešće na OI naredne godine. Ovo je ujedno bio i istorijski rezultat za Srbiju koja će prvi put u novijoj istoriji imati predstavnika na najvećoj sportskoj smotri u ekipnom delu.
Imajući u vidu da je u našoj zemlji stoni tenis doživeo veliku ekspanziju poslednjih godina, kompanija Meridian odlučila je da organizuje do sada jedinstven turnir u stonom tenisu – MERIDIANBET CUP!
Počevši od utorka 18.8., igrači će u naredna tri dana igrati 30 mečeva dnevno, a ukupno 90. Mečevi će se igrati na svakih 30 minuta, počev od 09:00 do 16:30.
Takmičenje će se održati u Sportskom centru „Pinki“ u Zemunu.
Na turniru će učestvovati najbolji stonoteniseri iz Srbije, a kompanija Meridian je spremila i novčane nagrade koje će se dodeljivati tokom trajanja takmičenja.
Posebno zanimljiivo je to da se ovakav tip turnira igra prvi put u Evropi. Naime, mečevi će se igrati na dva stola i na dva dobijena seta. Potpuno drugačiji format takmičenja učiniće da mečevi budu dinamičniji, brži i interesantni i običnom posmatraču.
Sve mečeve možete pratiti UŽIVO na Meridian sport YT kanalu, dok ljubitelji sportskog klađenja imaju priliku da se na svaki meč klade UŽIVO putem sajta meridianbet.rs ili mobilne aplikacije.

Liga šampiona nam je ove nedelje donela mnogo iznenadjenja, a najveće je ubedljivi poraz Barselone od strane Bajerna 8:2. Lion je pobedio Manchester city sa 3:1, PSG je slavio protiv Atalante sa 2:1, dok je Lajpcig pobedio Atletiko Madrid sa 2:1.
U polufinalu će se sastati Lajpcig I PSG, dok ce lion dočekati nezaustavljivi Bajern iz Minhena.

Poznat je prvi finalista Lige Evrope. To je ekipa Sevilje koja je u sinoćnjem meču pobedila Mančester Junajted sa 2:1. Iako je Mančester poveo u devetom minutu sa bele tačke, Sevilja je usplea da izjednači rezultat već u prvom poluvremenu, a pred kraj utakmice De Jong je dao I pobedonosni gol.
Večeras se igra I druga polufinalna utakmica u kojoj će snage odmeriti Inter i Šahtjor.

Barselonu potresaju tektonske promene nakon spektakularnog poraza u utakmici protiv bajerna. Sinoć je potvrđeno da trener Kike Setijen napušta klub, a pored njega će klub napustiti I direktor Erik Abidal. Iz kluba je saopšteno da su svim igračima osim petorice vrata otvorena da napuste klub.