3 years ago

Top News - 4 viktima në 24 orë/ 117 raste të reja, 123 te shtruar

Top Channel Albania
Top Channel Albania
4 persona te prekur nga covid 19 kanw humbur jetwn nw 24 oret e fundit. Ne raportimin e te dhenave ditore ministria e Shwndetwsisw konfirmoi se viktimat 3 nga tirana dhe 1 nga shkodra, 2 prej te cileve pa semundje te tjera bashkeshoqeruse. Qw nga fillimi i pandemise, ne fillim te marsit jane shenuar 148 viktima per shkak te koronavirusit nw vwndin tonw. I larte vijon tw jete edhe numri i te shtruarve ne 2 spitalet covid 1 dhe covid 2, ku po marrin trajtim 123 paciente, 22 prej te cileve ne terapi intensive. Nderkaq nuer i arte infektimesh jane shenura edhe ne keto 24 ore, ku jane 117 raste te reja ne 507 testime te kryera.

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. ? Informohu i pari? , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#Situata#TopChannel

Browse more videos

Browse more videos