3 years ago

Top News - Covid, 117 raste të reja/ 6 viktima në 24 orë, 114 të shtruar

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Vazhdon të jetë e renduar dhe alarmante situata epidemiologjike nga covid 19 ne vendin tone, ku gjatë javës që lamë pas mesatarja ditore e rasteve të reja ka qenë 96. Ministria e Shendetesise ka raportuar per 6 viktima te reja nga koronavirusi ne 24 oret e fundit, duke renduar bilancin e jeteve te humbura qe tashmë ka shkuar 144 që nga fillimi i pandemisë. Edhe numri i shtrimeve në spitalet covid 1 dhe covid 2 vazhdon te jetë i lartë dhe aktualisht janë duke u trajtuar 114 paciente, 19 prej të cilëve janë në terapi intensive dhe 3 të intubuar.

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. ? Informohu i pari? , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#Situata#TopChannel

Browse more videos

Browse more videos