3 years ago

7pa5 - Si te jeni produktiv ne pune ne vere - 26 Qershor 2020 - Show - Vizion Plus

VizionPlusAlbania
VizionPlusAlbania
http://www.vizionplus.tv
https://www.facebook.com/shtatepapese
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://instagram.com/7_pa_5
https://instagram.com/VizionPlusTv
https://twitter.com/VizionPlusTV
Si te jeni produktiv ne pune ne vere!
Interviste me Enida Perpala, psikologe.
---------------------------------------------------------------
Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare. Moderuar nga Pranvera Borakaj, ?7 pa 5? do te jete nje reviste e temave soft e jo vetem, duke orientuar vemendjen e audiences e duke synuar te nxise tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjese e jetes sone te perditshme...
#7pa5 #vizionplustv #20vjet
------------------------------------------------------------------
Subscribe: https://www.youtube.com/user/vizionplusalbania?sub_confirmation=1

Browse more videos

Browse more videos