3 years ago

Ora News - Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, makina del nga rruga dhe shpërthen në flakë

Ora News Lajme
Ora News Lajme
#rtvora #oranews

Një aksident rrugor ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në superstradën Lezhë-Shkodër.

Një automjet luksoz tip "Mercedes-Benz" ka dalë nga rruga në afërsi të Balldrenit dhe më pas është përfshirë në flakë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00.

Nga aksidenti fatmirësisht nuk persona të lënduar, pasi drejtuesi i mjetit ka dalë para se makina me benzinë të përfshihet nga flakët.

Shpejtësia dhe lagështira në rrugë dyshohet të jetë bërë shkak për aksidentin.

Për më shumë lexoni në: https://www.oranews.tv/article/aksident-ne-aksin-lezhe-shkoder-makina-del-nga-rruga-dhe-shperthen-ne-flake

Follow RTV Ora

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Browse more videos

Browse more videos