Yeni kimlik kartı son başvuru tarihi ne zaman? Eski kimlik kartı ne zaman kadar geçerli? Eski kimliklerin son değiştirilme tarihi ne zaman?

  • 5 yıl önce
2020'ye girmeye günler kala eski kimliklerin kullanım süresi vatandaşların merak konusu oldu. Eski kimlikleri değiştirmenin son günün merak edenler yeni kimlik kartı son başvuru tarihi ne zaman, eski kimlik kartı ne zaman kadar geçerli, eski kimliklerin son değiştirilme tarihi ne zaman gibi soruların yanıtlarını aradı.
Eski kimlikleri değiştireni kimlik kartı almak isteyenler, eski kimlikleri son değiştirme tarihini, yeni kimlik kartı son başvuru tarihi ne zaman olduğunu veEski kimlik kartı ne zaman kadar geçerli gibi soruların yanıtlarını merak ediyor. Peki, kimlikleri yenileme süresi yıl sonunda bitiyor mu, eski kimliklerin son değiştirilme tarihi ne zaman?YENİ KİMLİK KARTI YENİLEME SÜRESİ 2020'DE BİTİYOR MU?Kimlik yenileme süresi 2020'de bitiyor, yılbaşı kimlik yenileme için son gibi çeşitli ifadelerle bilgi kirliliği yaşanıyor. Ancak 2020 yılbaşı kimlik yenileme için son gün değil. Konu ile ilgili olarak Sinop Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü açıklama yaptı. Haber

https://www.haberler.com/yeni-kimlik-karti-son-basvuru-tarihi-ne-zaman-12752417-haberi/

Önerilen