4 years ago

Rruga Tiranë-Elbasan përfundon në … - Top Channel Albania - News - Lajme

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Një premtim të rëndësishëm ka dhënë ministri i Infrastrukturës dhe Energjetikës, Damian Gjiknuri gjatë diskutimeve për buxhetin në Komisionin e Ekonomisë.

Browse more videos

Browse more videos