5 years ago

Ora News - Ja çfarë humbët nga koncerti i Eleni Foureira në sheshin Skënderbej

Ora News Lajme
Ora News Lajme
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Shqiptarja që përqafësoi Qipron në Eurovision ndezi sheshin Skënderbej me performancën e saj mbrëmjen e kaluar (25 korrik).

Ajo këndoi hitin që e renditi në vend të dytë në festivalin europian, "Fuego", por nuk e mbylli me kaq.

Si e ftuar speciale, përshëndeti shqiptarët duke thënë "Jam shumë e lumtur që jam këtu, në Tiranë". Pas kësaj, këngëtarja dhuroi spektakël me balerinat seksi me të cilat shoqërohej dhe kërceu disa prej hiteve ndërkombëtare si "Bum Bum Tam Tam" dhe "Tranquila".

Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/ja-cfare-humbet-nga-koncerti-i-eleni-foureira-ne-sheshin-skenderbej

Browse more videos

Browse more videos