5 years ago

Report TV - Përfshihet nga flakët një furgon i mallrave në lagjen 10 korriku në Vlorë

Report TV
Report TV
VLORË- Një furgon me taraga VL3898C është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen ?10 Korriku? në Vlorë.
Për momentin nuk dihen ende më shumë detaje rreth ngjarjes, ndërsa dyshimet e para flasin për një defekt teknik.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe policia e cila po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Browse more videos

Browse more videos