5 years ago

Ora News - Ngricat dhe mungesa e sinjalistikës, makina del nga rruga në Sarandë

Ora News Lajme
Ora News Lajme
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Një automjet Fuoristradë ka dalë nga rruga duke përfundar në një kanal. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premteje në rrugën nacionale Sarandë-Gjirokastër.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar.

Ndërsa shkak i aksidentit është bërë rruga me ngirca. Gjithashtu në këtë aks rrugor ka vështirësi edhe nga mungesa e sinjalistikave.

Për më shumë lexoni në: http://145.239.2.153/article/ngricat-dhe-mungesa-e-sinjalistikes-makina-del-nga-rruga-ne-sarand

Browse more videos

Browse more videos