6 yıl önce

Şevkat Yerimdar ile Karış Karış Anadolu | Ankara Kale At Pazarı

Limon Film
Limon Film
Şevkat Yerimdar ile Karış Karış Anadolu | Ankara Kale At Pazarı

Sosyal medya fenomenliğinden iki kıyak filmiyle sinema efsanesine terfi eden Şevkat Yerimdar, ekran macerasına Fox Tv’de dizi olarak devam ediyor. Öfke kontrol sorununun evrenselliğini iki filmle bize yaşatan Şevkat Yerimdar, bu dizide öfke baldan tatlıdır sözünün ne kadar yerinde olduğunu seyircileri gülmekten yerlere yatırarak bir daha kanıtlayacak. Mahallesinin afili delikanlısı Şevkat’in başına bu kez Esin bela olacak.
Paris’ten İstanbul’a dönen güzeller güzeli Esin ayağının tozuyla önce Şevkat’in arabasını çarpa çarpa ufalar, daha sonra buna ufak bir kaza daha ekleyerek Şevkat’in başını yarar. Şevkat ve Esin arasında komik aşk macerası böyle başlar. Esin öyle bir kızdır ki, türlü sakarlıkları ve dik başlılığıyla Şevkat’in sinirlerini tavana çıkarır, temiz kalbi ve can yakan güzelliğiyle onu dibe vurdurur.
Bütün bu maceralar öyle bir mahallede cereyan eder ki, zaten başka yerde olamaz dersiniz. Şevkat Yerimdar her macerada yine öfkeden küplere binerken, seyirciler gülmekten yerlere yatacak.
26 Mayıs’tan itibaren her Cuma akşamı açık pencerelerden yükselen kahkahalar sokaklarda çınlayacak. Şenlik başlıyor.

Limon Film Hakkında

Limon bir içerik şirketidir. Televizyon, sinema ve dijital mecralarda; kanallar, platformlar, izleyiciler ve markalar için, orijinal içerikleri iftiharla sunar. Limon’da anlatılan senin hikayendir.

***************************************************************

Limon Film Sosyal Medya Adresleri

Facebook - https://www.facebook.com/limonfilmm

Instagram - https://www.instagram.com/limon_film

Twitter - https://twitter.com/LimonFilm

**************************************************************

Limon Film Web Sitesi - http://www.limonproduction.com.tr

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat