6 years ago

Ora News - Meta viziton AAK-në në Prishtinë: Arrestimi i Haradinajt akt shokues

Ora News Lajme
Ora News Lajme
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta ka zhvilluar një vizitë në selinë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.
Sipas mediave kosovare, Meta ka shprehur pakënaqësitë e tij dhe solidaritetin pas arrestimit të liderit të kësaj partie, Ramush Haradinaj, nga autoritetet franceze.
?Arrestimi i Haradinajt ishte akt befasues dhe shokues?, ka thënë Meta.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/meta-zhvillon-nje-vizite-ne-seline-e-aak-se-ne-prishtine/

Browse more videos

Browse more videos